OBCHODNÍ ZÁSTUPCE pro DETEKTORY s ŠJ a AJ Praha

Neaktivní nabídka

55000 - 75000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte zkušenosti s prodejem průmyslových technických zařízení z oblasti elektro (např. detektory)? Domluvíte se při obchodních jednáních jak anglicky, tak španělsky? Chcete rozvíjet obchodní činnost zejména na zahraničních trzích? Pak hledáme právě Vás!! Obchodně výrobní elektrotechnická společnost působící na trzích po celé Evropě hledá posilu do svého obchodního týmu na pozici: OBCHODNÍ ZÁSTUPCE pro DETEKTORY s ŠJ a AJ Praha (55-75.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • strategické rozšiřování obchodních činností v zahraničí
  • vyhledávání partnerů pro distribuci výrobků na zahraničních trzích
  • osobní jednání s distributory (zahraniční cesty)
  • prezentace produktů potencionálním distributorům
  • poskytování odborného poradenství a školení u nových produktů

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání (ideálně technického směru)
  • zkušenosti s prodejem technických/průmyslových výrobků
  • Španělský jazyk na pokročilé úrovní (obchodní jednání v zahraničí)
  • Anglický jazyk na pokročilé úrovni (obchodní jednání v zahraničí)
  • ŘP sk. B – aktivní řidič
  • tah na branku, prozákaznický přístup, samostatnost

Co nabízíme?

  • samostatnou práci v rostoucí společnosti
  • variabilní složku dle nasmlouvaných obchodů
  • vozidlo i k soukromým účelům
  • jazykové kurzy
  • příspěvek na vzdělání
  • nástup možný IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce: Praha