NÁKUPČÍ - NÁHRADNÍ DÍLY A SLUŽBY

mzdové ohodnocení

Jihlava

Chcete se realizovat v nadnárodní společnosti, kde je možnost kariérního růstu? Jste kovaní v nákupu a disponujete praxí min. 2 roky? Domluvíte se anglicky? Jste ochotní cestovat? Pak zašlete svůj životopis! Nadnárodní výrobní společnost hledá novou posilu do týmu, a to na pozici: NÁKUPČÍ - NÁHRADNÍ DÍLY A SLUŽBY

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • nákup náhradních dílů a služeb
  • komunikace s tuzemskými i zahraničními dodavateli
  • výběrová řízení
  • vyjednávání o cenách
  • práce s interním systémem

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxi v nákupu alespoň 2 roky
  • pokročilou znalost anglického jazyka
  • řidičský průkaz, sk. B
  • samostatného člověka s technickým backgroundem

Co nabízíme?

  • zajímavou práci pro společnost, která umožňuje kariérní růst
  • motivující finanční ohodnocení
  • závodní stravování
  • jazykové vzdělávání
  • náborový příspěvek pro nově příchozí zaměstnance
  • místo výkonu práce: Jihlavsko