TECHNOLOG – KOVOVÝROBA

Neaktivní nabídka

28000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Kraj Vysočina

Máte technické vzdělání a hledáte nové uplatnění v oblasti technologie výrobních procesů? Disponujete praxí ve strojírenském oboru? Chcete uplatnit svůj talent a zkušenosti v rozvíjející se české firmě? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis ještě dnes! Strojírensky zaměřená firma hledá nového člena týmu technologického rozvoje na pozici: TECHNOLOG – KOVOVÝROBA (28 – 35.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Hledání efektivních technologických řešení
  • Sestavování výrobních postupů
  • Inovace procesů a technologií výroby
  • Příprava layoutů strojních zařízení
  • Vystavování protokolů a dokumentů

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického zaměření
  • Praxi stejné či obdobné pozici
  • Přehled v oblasti technologií ve strojírenství
  • Dobrý odhad na potřebný čas a suroviny
  • Samostatnost a zodpovědnost

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Pravidelné finanční bonusy a prémie
  • Stabilní místo v rámci prosperující společnosti
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Flexibilní pracovní dobu

  • Místo výkonu práce: Vysočina – jižní část