SPECIALISTA VÝROBNÍCH PROCESŮ

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Třebíč

Máte alespoň středoškolské vzdělání a praxi v oboru technologií? Zajímáte se o oblast strojírenství a baví vás hledat nové cesty ve výrobě? Pokud ano, pak neváhejte a zašlete nám váš životopis! Tuzemská strojírenská společnost hledá nového kolegu na pozici: SPECIALISTA VÝROBNÍCH PROCESŮ (30 – 35.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Plánování technologických postupů
  • Zavádění nových produktů do výroby
  • Stanovování časových norem
  • Analýza současných procesů a návrhy zlepšení
  • Správa technické dokumentace

Co požadujeme?

  • Alespoň středoškolské vzdělání
  • Praxi na obdobné pozici ve strojírenské společnosti
  • Znalost technologií kovů
  • Výbornou orientaci v technických výkresech
  • Zodpovědný a aktivní přístup

Co nabízíme?

  • Týden dovolené navíc
  • Roční odměny ve výši měsíční mzdy
  • Možnost rozsáhlého osobního růstu
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Finanční příspěvky na sport a kulturu

  • Místo výkonu práce: Třebíčsko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu industry@acjobs.cz.