NÁKUPČÍ - ELEKTROMATERIÁL - VÝROBNÍ FIRMA

mzdové ohodnocení

Brno - město

Jste komunikativní, samostatný a rádi byste pracovali na pozici nákupčího? Máte vzdělání v oblasti elektro? Pak hledáme právě Vás! Stabilní česká výrobní společnost hledá vhodného kandidáta na pozici: NÁKUPČÍ - ELEKTROMATERIÁL - VÝROBNÍ FIRMA

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • nákup a objednávky elektromateriálu,mechanického a spotřebního materiálu
  • zadávání pokynů správci skladu
  • zajišťování kooperací
  • vedení nákupní agendy v IS
  • spolupráce s ostatními odděleními společnosti

Co požadujeme?

  • SŠ/SOU vzdělání - elektro
  • praxi alespoň rok na pozici mechanik, elektronik
  • anglický jazyk na mírně pokročilé úrovni - výhodou
  • znalost součástkové základny slaboproudé elektroniky
  • řidičský průkaz sk. B
  • komunikativnost, zodpovědnost

Co nabízíme?

  • 4 týdny dovolené + cca 3 dny o Vánocích
  • služební auto
  • flexibilní pracovní doba
  • stravenky v hodnotě 85 Kč
  • 1000 Kč jednou ročně na Vánoce jako flexi pass
  • občerstvení na pracovišti

  • místo výkonu práce: Brno-město