SALES MANAGER - ROZVADĚČE NN

mzdové ohodnocení

Česká republika

Jste flexibilní a samostatný typ člověka? Máte obchodního ducha? Elektro a obchod Vás baví a máte v této oblasti praxi? Chcete být součástí týmu profesionálů a zúročit vaše dovednosti? Pak nám neváhejte zaslat váš životopis! Jeden z nejvýznamnějších výrobců rozvaděčů v ČR, přijme do svého týmu parťáka na pozici: SALES MANAGER - ROZVADĚČE NN

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • prodej elektrických rozvaděčů nízkého napětí
  • aktivní vyhledávání nových zákazníků + péče o stávající portfolio zákazníků
  • úzká spolupráce s techniky za účelem získání poptávek na výrobu rozvaděčů NN
  • zpracování cenových nabídek
  • služební cesty v rámci svěřeného regionu
  • reporting

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání (elektro výhodou)
  • zkušenosti na obchodní pozici, ideálně s orientací na elektro
  • znalost anglického jazyka výhodou
  • dobrou znalost MS Office
  • velmi dobré komunikační a prezentační dovednosti
  • flexibilitu, aktivitu, reprezentativní vystupování
  • řidičský průkaz sk. B, ochotu cestovat

Co nabízíme?

  • zajímavou práci v zázemí silné společnosti
  • férové jednání, plnou podporu nejen do začátku
  • odpovídající finanční ohodnocení + provize
  • služební automobil (popř. vlastní s proplácením nákladů)
  • 25 dní dovolené
  • stravenky
  • služební telefon
  • možnost práce na Home office
  • velký prostor pro seberealizaci a vzdělávání
  • jazykové kurzy
  • firemní akce

  • místo výkonu práce: Kroměřížsko či dle místa vašeho bydliště