LOGISTIK

Neaktivní nabídka

až 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Louny

Hledáš práci ve výrobní společnosti a chceš se posouvat stále výš a výš? Jsi pečlivý a komunikace s lidmi ti není cizí? Baví tě komunikovat v angličtině nebo němčině? Pak hledáme právě tebe.

Pracovní náplň

  • Zpracování objednávek, odvolávek
  • Optimalizace skladových zásob
  • Koordinování toku materiálu
  • Úzká spolupráce s odděleními v rámci firmy
  • E-mailová a telefonická komunikace se zákazníky a dodavateli

Co požadujeme?

  • Anglický nebo německý jazyk na vysoké úrovní (denní komunikace)
  • Praxi v logistice
  • Znalost MS Office, SAP
  • Spolehlivost, svědomitost, samostatnost
  • Řidičský průkaz skupiny B

Co nabízíme?

  • Zázemí stabilní společnosti
  • Dovolená navíc + Sickdays
  • Příspěvek na dovolenou
  • Stravování v areálu závodu
  • Možnost profesního růstu
  • Lokalita: Žatec