SENIOR ÚČETNÍ s AJ nebo NJ Praha-východ

Neaktivní nabídka

40000 - 48000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha-východ

Máte dlouhodobou praxi na pozici účetní a hledáte uplatnění ve stabilní společnosti s dobrým jménem na trhu? Dokážete se domluvit anglicky či německy? Jste orientováni na výsledek a nebojíte se řešit případné problémy, které mohou nastat? Pak je tato pozice určena právě Vám! Významná obchodní společnost hledá kolegy a kolegyně na pozici: SENIOR ÚČETNÍ s AJ nebo NJ Praha-východ (40-48.000 Kč)

Pracovní náplň

  • komplexní vedení účetní evidence
  • zpracování přiznání k daním (DPH)
  • zpracování statistik pro vybrané úřady
  • spolupráce při auditu
  • komunikace s daňovými poradci
  • sledování závazků a pohledávek
  • zástup v případě nepřítomnosti vedoucího účtárny

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání (ekonomické zaměření)
  • anglický či německý jazyk na středně pokročilé úrovni
  • předchozí praxi na pozici účetní / senior účetní
  • uživatelskou znalost MS Office
  • analytické myšlení, týmového ducha a pracovní nasazení

Co nabízíme?

  • stabilní zaměstnání v uznávané mezinárodní společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • zvýhodněné stravování a stravování na pracovišti
  • služební telefon a notebook k soukromému užití
  • příspěvky na vzdělávání / jazykové kurzy
  • firemní akce
  • termín nástupu: ihned / dohodou
  • místo výkonu: okolí Praha-východ

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu praha@acjobs.cz