TEAMLEADER ÚDRŽBY

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihomoravský kraj

Chcete pracovat ve stabilní výrobní společnosti nebo jen přemýšlíte o změně zaměstnání? Rád/a byste se profesně posunul/a, bohužel k tomu nyní nemáte možnost? Pokud ano, hledáme právě Vás na pozici TEAMLEADER ÚDRŽBY (od 35 000 Kč)

Pracovní náplň

  • Vedení týmu údržby
  • Zodpovědnost za plánování preventivní údržby
  • Každodenní řešení urgentních oprav ve výrobě
  • Komunikace s externími dodavateli
  • Podílení se na zavádění Lean procesů
  • Pravidelná spolupráce s výrobou a technologií

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ vzdělání technického směru
  • Praxi s údržbou ve výrobní společnosti
  • Zkušenosti s vedením týmu
  • Zodpovědnost, pečlivost a dobré komunikační dovednosti

Co nabízíme?

  • Pružnou pracovní dobu
  • Příspěvek na dopravu
  • Dovolenou 5 týdnů
  • Mobilní telefon
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Závodní stravování
  • Místo výkonu práce: Brno - venkov (severozápadní část)

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu chemistry@acjobs.cz.