KOORDINÁTOR PROJEKTŮ V LOGISTICE Liberecko

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Liberecký kraj

Máte zkušenosti v oblasti projektového řízení v logistice? Jste komunikativní a zvládnete se domluvit anglicky či německy? Máte logické a technické uvažování a rádi činnosti organizujete a koordinujete? Pak hledáme právě Vás! Světově uznávaná výrobní společnost hledá posilu do svého týmu na pozici: KOORDINÁTOR PROJEKTŮ V LOGISTICE Liberecko (35-43.000 Kč)

Pracovní náplň

  • organizace logistických činností a procesů
  • plánování, implementace a vyhodnocení projektů
  • odpovědnost za výměnu dat (EDI) v logistických procesech
  • práce v logistických informačních systémech (SAP, MES)
  • zajišťování toku výrobků
  • spolupráce napříč společností s dalšími odděleními
  • reporting, účast na schůzích s projektovým týmem

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání (ekonomického, technického či IT zaměření)
  • praxi v logistice min. 3 roky
  • německý či anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • uživatelskou znalost MS Office
  • zkušenosti se SAP velkou výhodou
  • časovou flexibilitu

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • odměny v podobně 13. a 14. platu
  • profesní rozvoj
  • příspěvky na stravování
  • příspěvky na volnočasové aktivity
  • možnost dalšího vzdělávání
  • příjemné pracovní prostředí
  • firemní akce
  • nástup možný IHNED či dohodou
  • místo výkonu práce: Liberecko