ASISTENT/-KA s AJ nebo NJ Praha-východ

Neaktivní nabídka

25000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha-východ

Baví Vás administrativa a máte skvělé organizační schopnosti? Rutinní práce rozhodně není nic pro Vás a máte blízko k technice či facility? Zvládnete se v případě potřeby domluvit v anglickém nebo německém jazyce? Pak je tato pozice určena právě Vám! Mezinárodní obchodní společnost hledá posilu do svého technického týmu na pozici: ASISTENT/-KA s AJ nebo NJ Praha-východ (25-30.000 Kč)

Pracovní náplň

  • organizační a administrativní podpora technickému manažerovi
  • kooperace s technickým oddělením (zejména v oblasti facility)
  • komunikace napříč celou společností
  • samostatná koordinace činností vedoucí ke zlepšení procesů na oddělení
  • kontrola účetních dokumentů (faktur), vyřizování korespondence, správa docházky

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání (ekonomického či technického zaměření)
  • praxi v administrativě (asistent / back office / referent)
  • komunikativní znalost anglického či německého jazyka (denní využití)
  • MS Office na uživatelské úrovni
  • výborné organizační schopnosti
  • vztah k technice a technické myšlení při řešení případných problémů

Co nabízíme?

  • stabilní zaměstnání v uznávané mezinárodní společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • zvýhodněné stravování a stravování na pracovišti
  • služební telefon a notebook k soukromému užití
  • příspěvky na vzdělávání / jazykové kurzy
  • firemní akce
  • termín nástupu: ihned / dohodou
  • místo výkonu: okolí Praha-východ

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu praha@acjobs.cz