SALES ENGINEER - JEDINEČNÁ IT TECHNOLOGIE

mzdové ohodnocení

Brno - město

Chcete se podílet na rozvoji nového oddělení s vizí a perspektivou? Zajímáte se o IT technologie a chcete se podílet na prodeji nových unikátních produktů? Jste flexibilní, máte drive a dotahujete věci do konce? Jste technicky orientovaný/á? Máte praxi v obchodní činnosti se zaměřením na SW řešení? Pak zašlete svůj životopis! Společnost působící v Brně hledá vhodného člověka na nově vytvořenou pozici: SALES ENGINEER - JEDINEČNÁ IT TECHNOLOGIE

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • prezentace a aktivní prodej nové technologie zákazníkům v rámci ČR
  • navazování obchodních vztahů a udržování vztahů se stávajícími zákazníky
  • realizace zakázky od začátku, až po uzavření smlouvy
  • tvorba obchodních nabídek
  • cestování za zákazníky
  • spolupráce napříč odděleními společnosti (logistika, servis, technická podpora, a další)

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxi min. 2 roky v prodeji SW řešení
  • středně pokročilou znalost anglického jazyka
  • orientaci v prodeji IT infrastruktury
  • výborné prezentační a vyjednávací schopnosti

Co nabízíme?

  • stabilní zázemí v podobě moderních kanceláří
  • 3 dny dovolené navíc
  • sickdays
  • flexibilní pracovní dobu
  • stravenky
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • vzdělávání v mezinárodní společnosti
  • možnost uplatnění vlastní kreativity
  • pravidelné firemní akce
  • termín nástupu: ideálně IHNED
  • místo výkonu práce: Brno