MANAŽER NOVÉHO PROJEKTU

Neaktivní nabídka

75000 - 95000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústí nad Labem

Hovoříte plynule anglickým jazykem a máte zkušenosti s řízením projektů? Chcete mít zodpovědnost za vedení a koordinaci svého týmu? Hledáme zkušeného PROJEKTOVÉHO MANAŽERA.

Pracovní náplň

  • vedení projektového týmu, který připravuje náběh nové projektu
  • komunikace s dodavateli a zákazníky
  • služební cesty do zahraničí
  • výběr strojů a celkových procesů výroby

Co požadujeme?

  • anglický jazyk na pokročilé úrovni (němčina výhodou)
  • min. středoškolské vzdělání s maturitou
  • uživatelská znalost MS Office a SAP
  • praxe jako projektový manažer z výrobní společnosti min. 3 roky

Co nabízíme?

  • dotované stravování
  • 25 dní dovolené
  • flexibilní pracovní dobu
  • příspěvek na dovolenou

  • lokalita: Ústí nad Labem