PROJECT MANAGER WITH GERMAN

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

Pracujete v projektovém managementu a komunikujete německy? Hledáme odborníka, který bude mít na starosti zavádění nových projektů do výroby – řešíme každého zákazníka individuálně, nejedná se o sériovou výrobu! Zaujala vás tato pozice? Pak reagujete zasláním životopisu.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • komunikace s odběrateli a obchodními partnery
  • zavádění nových projektů do výroby
  • cenové kalkulace a vzorování
  • zajišťování odbytu výrobků
  • zpracovávat veškeré dokumenty v systému
  • spolupráce napříč odděleními

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání technického směru
  • zkušenosti v oblasti projektů ve výrobní společnosti (svařování)
  • němčinu na aktivní úrovni
  • výhodou znalost SAP

Co nabízíme?

  • pracovní smlouvu na dobu NEURČITOU
  • plně hrazené stravné
  • pružnou pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na životní pojištění
  • firemní akce

  • pracoviště: cca 30 minut jižně od Plzně