SW ARCHITEKT (100 – 140 000 KČ)

Neaktivní nabídka

1000000 - 140000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Pracovat v bankovním prostředí, které se těší pestré náplni práce, je pro mnohé velice atraktivní. Pracovat pro společnost, která je jedním z předních světových poskytovatelů IT řešení právě pro tato atraktivní prostředí, je pro mnohé doslova „sexy“. Do našeho skvělého týmu hledáme kolegu, který během své kariéry prokázal chuť postupovat výš, a svou chuť dál se učit prokáže i nám. Pakliže jsi prošel dlouhou cestou z junior vývojáře na seniora, následně jsi ochutnal sladkou pracovní náplň architekta a chceš v tom pokračovat, tak pak chceme jen a pouze tebe! Tým skvělých kolegů už ti drží v Plzni křeslici :-)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Tvorba architektury robustních informačních systémů
  • Analýza procesů, komunikace se stranou businessu
  • Spolupráce s vývojovým týmem
  • Možnost prosadit a realizovat svoje nápady a myšlenky – chceme vidět, co umíš :-)

Co požadujeme?

  • Zkušenosti s architekturou informačních systémů
  • Praktické předchozí zkušenosti s programováním (ideálně C++/Java)
  • Analytické smýšlení a logické uvažování
  • Schopnost pracovat v bezva týmu skvělých kolegů :-)

Co nabízíme?

  • Realizaci v roli firemního duchovního vůdce celého vývojového týmu
  • Nadstandardní mzdové ohodnocení, ze kterého se ti protočí panenky
  • Finanční bonus v podobě čtvrtletního rozdělení měsíční mzdy
  • Klouzavá pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost nakouknout do zahraničí v rámci služebních cest

    Místo Pracoviště: Plzeň

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.