HW ENGINEER/NÁVRHÁŘ

Neaktivní nabídka

35000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte zkušenosti s návrhem hardwaru a znalost angličtiny alespoň na úrovni porozumění technických specifikací? Rád si vyhrajete s návrhem desky plošných spojů a elektro schémat? Pak hledáme právě Vás! Významná výrobní brněnská společnost hledá do svého týmu posilu na pozici: HW ENGINEER/NÁVRHÁŘ (35-55.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Tvorba testovacích nástrojů
  • Návrh integračních testů a tvorba dokumentace
  • Tvorba prototypů a výběr vhodných komponent
  • Návrh a tvorba elektro schémat
  • Spolupráce napříč firmou

Co požadujeme?

  • SŠ nebo VŠ elektrotechnického směru
  • Zkušenosti s návrhem DPS (Eagle, popř. Altium)
  • Praxi z oboru automobilového průmyslu výhodou
  • Schopnost číst datasheety součástek
  • Chuť se dále odborně vzdělávat

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní začátek a konec pracovní doby
  • Jazykové vzdělávání
  • Stravné
  • Káva na pracovišti zdarma

  • Místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu industry@acjobs.cz.