INŽENÝR PROJEKTU

Jste od narození technik/ technička a Vaší láskou je automobilový průmysl? Řízení projektů jste si už také vyzkoušel/a? Chcete aktivně využívat anglický jazyk v mezinárodním protředí fírmy? Máme pro Vás zajímavou pracovní nabídku! Světově známý a přední technický výrobce zrovna obsazuje pracovní místo: INŽENÝR PROJEKTU

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • kompletní řízení různých projektů od A do Z
  • plánování postupů ve všech částech projektu
  • poskytování technické podpory a informací
  • spolupráce v menším týmu a s dalšími odděleními
  • každodenní komunikace se zahraničními subjekty

Co požadujeme?

  • technické vzdělání a znalosti (SŠ/VŠ)
  • praxi v projektovém managementu
  • alespoň krátkodobou zkušenost v automotive
  • aktivní znalost anglického jazyka (nutné)
  • samostatnost, organizační schopnosti

Co nabízíme?

  • velmi akční a různorodou práci
  • dynamický a pohodový pracovní tým
  • motivující finanční ohodnocení
  • odborné vzdělávání a kariérní vývoj
  • příspěvěk na závodní stravování

  • místo výkonu práce: okolí Uherského Hradiště

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu industry@acjobs.cz.