SEŘIZOVAČ SVAŘOVACÍCH ROBOTŮ

Neaktivní nabídka

35000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Český Krumlov

Hledáte práci, ze které budete odcházet s čistou hlavou? Nevadí Vám směnný provoz a máte vzdělání technického směru? Mezinárodní firma v okolí Českého Krumlova hledá nového člena týmu na pozici SEŘIZOVAČ SVAŘOVACÍCH ROBOTŮ (35-40.000 Kč)

Pracovní náplň

    • Seřizování a údržba bodovacích a svařovacích robotů
    • Seřizování a údržba odporových svářeček
    • Bodování matic a šroubů, pevných bodů
    • Seřízení a práce s kamerovým systémem
    • Seřízení nýtovací pistole, práce s nýtovací pistolí a kotoučovou pilou
    • Práce s ručně vedeným elektrickým vozíkem
    • Měření posuvnou šuplerou
    • Zápisy do dokumentace a SAP – zpětné hlášení

Co požadujeme?

    • SOU/SŠ vzdělání (technického/strojírenského směru)
    • znalost PC (SAP, Excel, Word)
    • znalost čtení výkresové dokumentace
    • oprávnění VZV
    • přesné měření
    • víceletá praxe výhodou

Co nabízíme?

    • zázemí a jistotu mezinárodní společnosti
    • zodpovědnou práci s možností dalšího karierního růstu
    • příspěvek na stravování
    • 5 týdnů dovolené
    • příspěvek na penzijní připojištění
    • příspěvek na dojíždění