MISTR VÝROBY – AUTOMOTIVE

Neaktivní nabídka

34000 - 38000 Kč

Jste vyučen ve strojírenském nebo technickém oboru a máte zkušenosti s vedením lidí? Orientujete se v principech štíhlé výroby a oblast automotive pro Vás není cizí? Nebojíte se zodpovědnosti a práce ve směnném provozu Vám nevadí? Pak určitě neváhejte a zašlete nám svůj životopis. Mezinárodní výrobní společnost působící v oblasti automobilového průmyslu hledá do svého týmu nového kolegu na pozici: MISTR VÝROBY – AUTOMOTIVE (34.000 – 38.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za výrobní proces
  • Vedení podřízených zaměstnanců
  • Zlepšování kvality ve výrobě
  • Dohled nad dodržováním metody FIFO

Co požadujeme?

  • Min. středoškolské vzdělání v technickém oboru
  • Zkušenosti s vedením lidí
  • Praxi z oblasti automobilového průmyslu
  • Znalost práce s PC (MS Office, SAP)

Co nabízíme?

  • 25 dnů dovolené
  • Příspěvek na dojíždění
  • Příspěvek na stravování
  • Osobní ohodnocení
  • Lokalita: Český Krumlov a okolí

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz.