CHEMIK – ANALYTICKÁ CHEMIE

Neaktivní nabídka

od 25000 Kč

mzdové ohodnocení

Liberecký kraj

Máte chemické vzdělání a jste zaměřeni na analytickou chemii? Jste v laboratoři jako doma? Máte zkušenosti s prováděním analýz různých vzorků? Hledáte zajímavé pracovní uplatnění v oblasti analytické chemie? Ano? Tak na nic nečekejte a napište nám! Významná mezinárodní společnost působící v oblasti provádění laboratorních analýz hledá pracovníky jako Vy na pozici: CHEMIK – ANALYTICKÁ CHEMIE (OD 25 000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • provádění chemických analýz různých typů vzorků
  • vyhodnocování výsledků analýz
  • zaznamenávání výsledků do systému, reportování
  • zodpovědnost za údržbu laboratorních strojů a zařízení
  • komunikace s nadřízeným a spolupracovníky

Co požadujeme?

  • vysokoškolské vzdělání se zaměřením na analytickou chemii
  • zkušenosti s prací v analytické laboratoři
  • znalost anglického jazyka alespoň na základní úrovni
  • aktivní a nadšený přístup ke své práci
  • pečlivost, samostatnost a flexibilitu

Co nabízíme?

  • zajímavou práci a příjemný kolektiv
  • moderní vybavení laboratoří
  • 5 týdnů dovolené, stravenky
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • místo výkonu práce: Liberecký kraj