SYSTÉMOVÝ INŽENÝR

Neaktivní nabídka

40000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Na produkty této společnosti, která se může opřít o 200 let zkušeností, spoléhají lidé v bezmála 100 zemích světa. Staňte se součástí jejich týmu!

Pracovní náplň

  • Programování interního MES systému v rámci týmu automatizace
  • Analýza, vývoj a testování MES systému
  • Technická podpora výroby a klientů
  • Spolupráce s výrobou na návrhu a použití nových produktů/ technologií

Co požadujeme?

  • Znalost webových technologii ASP.NET, JavaScript, CSS, HTML
  • Znalosti objektového programování v C# a platformy .NET
  • Uživatelská znalost práce s relační databází
  • Znalost SQL Serverů výhodou
  • AJ na úrovni čtení technické dokumentace
  • ŘP skupiny B
  • Schopnost práce v týmu, schopnost rozhodovat se samostatně

Co nabízíme?

  • Flexibilní pracovní doba
  • Možnost práce z domova
  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek na dopravu
  • Mobilní telefon
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Závodní stravování, Kafetérie
  • Firemní akce

  • místo práce 25km od Brna (Brno-venkov)

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.