ADMINISTRATIVNÍ ASISTENTKA S NĚMČINOU

Neaktivní nabídka

25000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústí nad Labem

Umíš dobře německy a chceš své znalosti uplatnit v praxi? Hledáš své první zaměstnání a máš vystudovaný ekonomický nebo technický obor? Pak neváhej a pošlí nám svoje CV!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • kontrola a potvrzení objednávek
  • denní komunikace s německým nadřízeným
  • zajištění administrativy pro nákupní oddělení
  • vyřízení reklamací a dodávek

Co požadujeme?

  • středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání technického nebo ekonomického směru
  • znalost SAP výhodou
  • německý jazyk minimálně na středně pokročilé úrovni
  • praxe v oboru nákupu výhodou

Co nabízíme?

  • zázemí nadnárodní společnosti
  • pravidelné cestování v rámci své náplně práce
  • týden dovolené navíc
  • možnost profesního růstu

  • lokalita: Ústí nad Labem