BUSINESS DEVELOPMENT MANAGER - KAMEROVÉ SYSTÉMY

EXKLUZIVNÍ příležitost právě pro Vás? Pokud se pohybujete v oblasti kamerových systémů/videomanagementu, jste technický fanda, efektivní kouč, akční obchodník a přitom diplomat, pak ANO! Udělejte krok kupředu! Těšíme se na vaše CV. Chcete-li posunout svoji kariéru na vyšší level, pak máte jedinečnou příležitost zastupovat jednu z nejžádanějších, prestižních společností, špičku ve svém oboru na pozici: BUSINESS DEVELOPMENT MANAGER - KAMEROVÉ SYSTÉMY

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • tvorba obchodní strategie pro oblast kamerových systémů v jednotlivých zemích CEE (primárně Ukrajina, Chorvatsko, Slovinsko, Řecko)
  • partnerský prodej v rámci ČR a SR
  • sledování a podpora klíčových obchodních projektů
  • technická a obchodní podpora prodejních týmů- vedení školení, meetingů, tvorba prezentací
  • reporting a koordinace aktivit s partnerskou společností v Německu
  • cestování v rámci svěřených regionů (cca 40%)

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání (technický směr výhodou)
  • praxi v oblasti kamerových systémů či videomanagementu PODMÍNKOU!
  • anglický jazyk na pokročilé úrovni (aktivní využití)
  • alespoň základní znalost IT infrastruktury, IP sítí
  • zkušenost s partnerským prodejem
  • technické znalosti, schopnost koučovat tým
  • ochotu cestovat

Co nabízíme?

  • smyslnou práci v rostoucí dynamické společnosti
  • účast na zahraničních projektech s podporou českého managementu
  • práci s velkou možností seberealizace
  • motivující finanční ohodnocení + bonusy
  • služební automobil
  • 25 dní dovolené
  • stravenky
  • mobilní telefon + notebook
  • velkou možnost sebevzdělávání - kurzy, certifikace
  • možnost cestovat a poznávat zahraniční kulturu

  • místo výkonu práce: Brno nebo Praha (možnost částečného home office)