MANAŽER VÝROBY

Neaktivní nabídka

40000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Uherské Hradiště

Hledáš novou výzvu? Potřebujes změnu pracovního prostředí? K tomu všemu se orientuješ v oblasti výrobních technologií a procesů? Máš zkušenosti s vedením lidí. Neváhej a pošli svůj životopis ještě dnes. Hledáme šikovného kolegu nebo kolegyňku na pracovní pozici: MANAŽER VÝROBY

Pracovní náplň

  • Vedení pracovníků ve výrobě
  • Zodpovědnost za plnění výrobních plánů
  • Plánování výrobních kapacit
  • Zpracování a reporting výsledků nadřízeným
  • Komunikace napříč výrobní společností

Co požadujeme?

  • Ukončenou VŠ - technického směru
  • Praxi z průmyslové výroby
  • Zkušenost s vedením lidí
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Psychickou odolnost a logické myšlení

Co nabízíme?

  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Zázemí stabilní společnosti
  • Roční bonus
  • Sickday
  • Příspěvek na stravování

  • Místo výkonu práce: Okres Uherské Hradiště