MANAŽER SKLADU - VYŠKOVSKO

Jste komunikativní a zodpovědný typ člověka? Máte praxi v logistice? Máte zkušenosti se skladovými a inventarizačními procesy? ANO? Pak neváhejte a zašlete svůj životopis, protože tato pozice je přímo pro vás! Výrobní společnost hledá novou krev na pozici: MANAŽER SKLADU - VYŠKOVSKO

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • vedení 6 členného týmu (4 skladníci + 2 skladové účetní)
  • nastavování, zefektivňování a optimalizace procesů (vratné obaly a řízení obalového hospodářství, řízení skladových zásob)
  • zodpovědnost za přípravu a výdej materiálu do výroby
  • komunikace s ostatními odděleními společnosti
  • administrativa

Co požadujeme?

  • alespoň SŠ vzdělání
  • alespoň 2 roky praxe z obdobné pozice
  • zkušenosti ve skladových a inventarizačních procesech
  • samostatnost, flexibilitu
  • řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • možnost se realizovat v dynamické výrobní společnosti
  • adekvátní mzdové ohodnocení
  • firemní telefon a notebook
  • týden dovolené navíc
  • závodní stravování
  • společenské akce
  • příspěvek na penzijní připojištění

  • místo výkonu práce: Vyškov