MARKETING MANAGER WITH ENG

mzdové ohodnocení

Vyškov

Jste zkušený odborník, který dokáže pojmout komplexně problematiku marketingu v celé její šíři včetně tvorby analýz a průzkumů trhu? Máte praxi na obdobné pozici min. 5 let? Domluvíte se anglicky? Pak hledáme právě VÁS! Strojírenská společnost otvírá novou pozici, a to: MARKETING MANAGER WITH ENG

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • vybudování funkčního oddělení marketingu
  • vedení a motivace 1 podřízeného
  • tvorba marketingových analýz
  • denní komunikace se zákazníky a kolegy v anglickém jazyce
  • realizace vývoje nového produktu
  • cestování za klienty
  • zodpovědnost za plnění nastavených cílů

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxi na vedoucí pozici v marketingu min. 5 let
  • pokročilou znalost anglického jazyka (denní komunikace)
  • zkušenost s vedením kolektivu
  • praxi z výrobní společnosti podmínkou
  • znalost nejnovějších trendů a metod v oblasti marketingu

Co nabízíme?

  • samostatnou a kreativní práci
  • týden dovolené navíc
  • flexibilní pracovní dobu
  • výkonnostní odměny
  • stravenky
  • výborná dopravní dostupnost do zaměstnání
  • termín nástupu: IDEÁLNĚ IHNED
  • místo výkonu práce: Vyškov