KREATIVNÍ OBCHODNÍK - MODERNÍ MARKETING

Neaktivní nabídka

od 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte chuť podílet se na projektech moderní marketingové komunikace? Obchodovat v oblasti marketingu, reklamy a médií je váš vysněný job? Máte jedinečnou šanci excelovat na českém trhu s produktem, který si zákazníci zamilují! Pokud máte drive, jste kreativní a dokážete se nadchnout pro svojí práci, zašlete nám váš životopis ještě dnes! Atraktivní mediální společnost, příjme fajn parťáka/parťačku na pozici: KREATIVNÍ OBCHODNÍK - MODERNÍ MARKETING (od 35 000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • podporovat a šířit náš "love brand" na českém trhu
  • debatovat s vytipovanými zákazníky o možnostech realizace
  • prezentace řešení, hledání toho nejvhodnějšího dle požadavků a potřeb zákazníka
  • příprava kreativních a obchodních nabídek
  • spolupráce s realizací, grafiky a ostatními kolegy

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání
  • prokazatelné obchodní dovednosti (na obdobné pozici, budete o krok napřed)
  • znalost AJ na pokročilé úrovni (schopnost vést obchodní jednání)
  • zájem o oblast marketingu, reklamy, apod. - jakékoliv zkušenosti v tomto odvětí VELKOU VÝHODOU
  • příjemné a aktivní vystupování, kreativitu, chuť do práce
  • řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • super práci v super firmě se super produktem!
  • služební auto i k soukromým účelům
  • provize z prodeje, bonusy a mimořádné odměny
  • budeš-li šikovný/á, můžeš si vybudovat vlastní tým
  • služební telefon
  • smlouvu na dobu neurčitou
  • příspěvek na Multisport kartu
  • plnou podporu do začátku

  • místo výkonu práce: Brno