MZDOVÁ ÚČETNÍ S AJ - BRNO

mzdové ohodnocení

Brno - město

Rádi pracujete s čísly? Máte zkušenost s vedením lidí a ovládáte angličtinu? Disponuje praxí z obdobné pozice? Chcete pracovat pro úspěšnou nadnárodní výrobní společnost? Pak neváhejte zaslat svůj životopis! HI-TECH společnost hledá nového kolegu / kolegyni na pracovní pozici: MZDOVÁ ÚČETNÍ S AJ - BRNO

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • vedení kolektivu (2 podřízení)
  • roční zúčtování daně
  • denní komunikace s kolegy ze zahraničí
  • zodpovědnost za kompletní zpracování mezd
  • komunikace s příslušnými úřady
  • finanční a personální reporty

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického zaměření
  • praxi alespoň 2 roky na obdobné pozici
  • středně pokročilou znalost anglického jazyka
  • zkušenost s agendou vysílaných zaměstnanců
  • znalost MS Excel
  • samostatného a zodpovědného člověka

Co nabízíme?

  • rozmanitou práci pro HI-TECH společnost
  • zázemí moderní kanceláře
  • 25 dní dovolené
  • flexibilní pracovní dobu
  • využití jazykových kurzů
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • místo výkonu práce: Brno - Slatina