SPECIALISTA PRO PODPORU SW

mzdové ohodnocení

Brno - město

Chceš pracovat pro mezinárodní výrobní společnost, která má IT centrum pro celý svět v České republice? Bavilo by tě dělat SW support a máš s tím zkušenosti? Být zodpovědný za vyzkoušení, schválení a podporu v rámci jednotlivých SW? Máš zkušenosti v oblasti software packaging? Pak neváhej a kontaktuj nás. Do tříčlenného týmu pro podporu poboček po celém světě v oblasti SW hledáme člověka s obdobnou praxí a zájmem se učit.

Pracovní náplň

  • Podílení se na výběru SW pro jednotlivé pobočky
  • Testování vybraných SW, jejich údržba, aktualizace atd.
  • Tvorba instalačních balíčků (packaging), jejich následná instalace
  • Podpora uživatelů po celém světě v rámci jednotlivých lokací společnosti

Co požadujeme?

  • Velmi dobrou znalost práce s OS Microsoft
  • Praxi v oblasti software packaging
  • Znalost některého skriptovacího jazyka (Batch, Powershell nebo VB
  • Praxi v používání nástrojů Ivanti nebo SCCM.
  • Komunikativní angličtinu – denní využití

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Pružnou pracovní dobu
  • Stravenky
  • Příspěvek na penzijní spoření
  • Jazykové vzdělávání, odborné certifikace
  • Zvýhodněné telefonní tarify a další

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.