VEDOUCÍ SKLADU S NJ - BŘECLAVSKO

mzdové ohodnocení

Břeclav

Je logistika a skladové hospodářství váš šálek čaje? Jste vůdčí typ a dokážete jít svým podřízeným příkladem? Německý jazyk vám nedělá problém? Pak nám neváhejte zaslat váš životopis! Mezinárodní společnost působící v oblasti automotive příjme kolegu/kolegyni na pozici: VEDOUCÍ SKLADU S NJ - BŘECLAVSKO

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • koordinace podřízených pracovníků, jejich hodnocení, motivace, vedení docházky
  • komunikace se zákazníky - řešení logistických reklamací, dodacích listů a dalších dokumentů
  • evidence obalových kont zákazníků
  • organizace uskladnění materiálů, obalů, apod.
  • denní komunikace v německém jazyce se zahraniční centrálou
  • zodpovědnost za celní problematiku

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání
  • zkušenost s vedením týmu podřízených
  • německý jazyk na pokročilé úrovni (denní využití)
  • praxi ve skladu/logistice (automotive výhodou!)
  • řidičský průkaz sk. B
  • důslednost, zodpovědnost, organizační schopnosti

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • pružnou pracovní dobu
  • závodní stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • parkování před budovou
  • jazykové + profesní vzdělávání
  • čisté - zdraví nezávadné pracovní prostředí

  • místo výkonu práce: Břeclavsko