JUNIOR PRODUKTOVÝ MANAŽER

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Žďár nad Sázavou

Jste technický „typ“? Hovoříte anglickým nebo německým jazykem a chcete se dále vzdělávat? Máte rádi nové výzvy? Hledáme produktového manažera - neváhejte a pošlete nám svůj životopis.

Pracovní náplň

  • technická podpora zákazníků
  • příprava marketingových a technických podkladů
  • komunikace s dodavateli
  • vyhledávání nových produktů vhodných k zařazení do sortimentu
  • technická a organizační práce při dodávkách systémů dle pokynů projektantů

Co požadujeme?

  • aktivní znalost anglického nebo německého jazyk (častá komunikace)
  • SŠ strojní
  • znalost systémů AutoCAD a grafických programů výhodou
  • řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • přátelské prostředí nadnárodní společnosti
  • perspektivní zaměstnání s možností seberealizace
  • jazyková školení v ČR i v zahraničí
  • finanční ohodnocení s pohyblivou složkou mzdy

  • lokalita: Žďár nad Sázavou