KONTROLOR KVALITY – LAKOVNA

mzdové ohodnocení

Šumperk

Volná odpoledne, týden dovolené navíc, náborový příspěvek a spousta dalších firemních benefitů. Líbila by se ti práce, kde ti tohle dají? Tak pošli životopis! Hledáme novou posilu do týmu na pozici KONTROLOR KVALITY.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • kontrola výrobních celků
  • připomínkování technologických postupů
  • odpovědnost za kontrolu kvality povrchových úprav výrobků
  • vyplňování záznamů o kontrole

Co požadujeme?

  • SOŠ technického zaměření
  • znalost práce v programech MS Office (Word a Excel)
  • dobrý zrak

Co nabízíme?

  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • bonus za plnění docházky
  • náborový příspěvek
  • systém firemních benefitů
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek zaměstnavatele na stravování v závodě
  • příspěvky na sport/kulturu/volný čas
  • firemní školka

  • Lokalita: Šumpersko