OBCHODNÍ ZÁSTUPCE Praha (IT/telco)

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte praxi jako obchodní zástupce v oblasti IT či telekomunikací? Máte zájem o to podílet se na významném projektu evropského rozsahu? Chcete si dělat práci po svém a být pánem svého času? Pak hledáme právě Vás! Úspěšný dodavatel telekomunikačních řešení pro širokou škálu odvětví hledá kolegu / kolegyni na pozici: OBCHODNÍ ZÁSTUPCE Praha (IT/telco)

Pracovní náplň

  • uplatnění obchodních dovedností na projektu evropského významu
  • spolupráce s profesionály v oboru
  • podávat návrhy na zlepšení
  • vlastní organizace práce a času
  • reporting

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • nadšení pro obchod
  • zájem o oblast ICT / telekomunikací / datových center
  • komunikativní znalost angličtiny
  • řidičský průkaz sk. B
  • komunikační a organizační schopnosti

Co nabízíme?

  • variabilní složku platu dle zobchodovaných výsledků (bez stropu)
  • velice pružná pracovní doba
  • vlastní organizace práce
  • dovolenou navíc
  • prostor pro inovace – možnost navrhnout a řídit nové projekty
  • stravenky
  • penzijní připojištění
  • nástup: dohodou
  • místo výkonu práce: Praha