INDUSTRIAL ENGINEER - MANUFACTURING COMPANY

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeňský kraj

Hledáme zkušeného Industrial Engineer, který je odborníkem v oboru. Pokud i Vy hledáte novou společnost, která je profesionálem na trhu, tak neváhejte a zašlete Váš životopis.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • vedení projektů neustálého zlepšování výroby
  • tvorba postupů a návodek k technickým zařízením
  • nastavení výrobku v systému, správnost výrobní dokumentace
  • průběžné proškolování pracovníků výroby, tvorba školících materiálů
  • řešení technických problémů v závislosti na požadavcích zákazníka
  • pomoc při zahájení či přesunu výroby

Co požadujeme?

  • VŠ/SŠ technického směru
  • zkušenosti ve výrobní společnosti min. 2 roky
  • zkušenosti s LEAN výrobou, plant layout,
    zefektivováním výrobních linek a další
  • podmínkou je znalost anglického jazyka (denní využití)

Co nabízíme?

  • smlouvu na dobu určitou
  • měsíční bonusy až ve výši 10%
  • příspěvek na dopravu
  • jazykové kurzy – lektor/e-learning
  • 5 týdnů dovolené
  • zdarma občerstvení na pracovišti (obědy, svačiny, káva, čaj,..)
  • příspěvek na penzijní připojištění

  • Místo výkonu práce - 15 min od Plzně

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu plzen@acjobs.cz.