INŽENÝR KVALITY

Neaktivní nabídka

40000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Rychnov nad Kněžnou

Jste týmovým hráčem, který se nebojí komunikovat a to ani v anglickém jazyce? Máte nějaký ten rok praxe v oblasti kvality, baví vás hledat nová řešení a inovovat? Pak neváhejte ani chvíli a zašlete nám váš strukturovaný životopis! Výrobní společnost na Jičínsku hledá do svého týmu schopného kolegu na pozici: INŽENÝR KVALITY.

Pracovní náplň

  • Řešení procesních a kvalitativních nedostatků výrobku a procesu
  • Změnová a odchylková řízení
  • Komunikace se zákazníky a řešení reklamací
  • Součinnost při zavádění nové výroby

Co požadujeme?

  • Středoškolské vzdělání technického směru
  • Znalosti a zkušenosti v oblasti kvality (automotive)
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Pokročilá znalost PC (MS Office, SAP)

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • 13. a 14. mzda
  • Stravenky a možnost stravování v závodní jídelně
  • Volnočasové poukazy
  • Finanční odměnu po zkušební době a další po odpracovaném půl roku od podpisu smlouvy

  • Místo výkonu práce: okres Jičín