SPECIALISTA KVALITY SE ZNALOSTÍ AJ

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

Jste odborník na kvalitu? Máte zkušenosti v oblasti automotive? Hovoříte anglicky? Hledáte uplatnění ve stabilní společnosti? Pak hledáme právě Vás! Mezinárodní výrobní společnost hledá vhodné kandidáty/tky na pozici: SPECIALISTA KVALITY SE ZNALOSTÍ AJ (35-45.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za dokumentaci vztahující se k zákaznické kvalitě
  • Tvorba akčních plánů, harmonogramů a jejich následná kontrola
  • Zodpovědnost za organizaci auditů
  • Zodpovědnost za řešení reklamací
  • Tvorba nápravných opatření
  • Komunikace se zákazníky
  • Reporting výsledků vedení

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického směru
  • Prokazatelná praxe na obdobné pozici výhodou
  • Komunikativní znalost AJ
  • Velmi dobré technické a analytické myšlení
  • Výborné organizační, komunikační a prezentační schopnosti

Co nabízíme?

  • Zázemí stabilní společnosti
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Možnost profesního růstu
  • Propracovaný systém školení
  • 5 týdnů dovolené
  • Propracovaný systém ostatních benefitů

    Místo výkoná práce: Praha-východ

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz.