C/C++ DEVELOPER KOMUNIKAČNÍ A OVLÁDACÍ SYSTÉMY

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Šumperk

Baví tě programovat a vyvíjet SW, který se využívá v běžném životě? Chceš najít uplatnění tam, kde najdeš spojení HW a SW? Chceš mít možnost na sobě pracovat a dále se zlepšovat? Pošli mi své CV IT společnost, pobočka velké mezinárodní společnosti hledá do svého vývojového týmu nové posily.

Pracovní náplň

  • Vývoj řídících a komunikačních SW v C/C++
  • Návrh a testování SW
  • Možnost vyzkoušení přímo s HW
  • Občasné cestování cca týden za cca 2 až 3 měsíce

Co požadujeme?

  • VŠ/SŠ vzdělání v IT nebo technického směru
  • Znalost a praxi v programování v C/C++
  • Znalost dalšího programovacího nebo skriptovacího jazyka
  • Odhodlání na sobě pracovat a posouvat se dále

Co nabízíme?

  • Práci na velmi zajímavých projektech
  • Roční bonusy k platu
  • 5 týdnů dovolené, sick days a možnost občasné práce z domova
  • Stravenky
  • Příspěvek na životní/penzijní pojištění

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!