INŽENÝR KVALITY

Neaktivní nabídka

45000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeňský kraj

Máte zkušenosti s kvalitou ve výrobní/automotive společnosti, s komunikací se zákazníky a dodavateli a hovoříte anglicky? Jako super bonus můžeme nabídnout “magický čip“, se kterým si ve firemní kantýně můžete vybírat jídlo či kávu celý den zcela zdarma! Budeme se těšit na spolupráci s Vámi a zaslání Vašeho CV!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • komunikace se zákazníky a měření jejich spokojenosti
  • řešení reklamací, hledání příčin závad, podílení se na nápravných opatření
  • posuzování vrácených výrobků
  • řešení dodavatelů a případných reklamací, hledání příčin a aplikace nápravných opatření
  • dodavatelský audit
  • interní kontrola výroby, nápravná opatření a kontrola jejich efektivity
  • interní školení
  • tvorba reportů, zlepšování technických podkladů a specifikací a výkresové dokumentace

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického směru
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni – denní využití
  • znalost základních nástrojů a metod řízení kvality - 8D, Kontrolní plány, FMEA, SWOT, 5S, 5W, POKA-YOKE, PDCA, RCA, atd.

Co nabízíme?

  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • vzdělávání a profesní rozvoj
  • možnost denně využívat anglický jazyk
  • příspěvek na dojíždění
  • plně hrazené stravování ve firmě
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na penzijní připojištění

  • lokalita: 15 min. od Plzně