CRM CONSULTANT Praha (55 - 65.000 Kč)

Neaktivní nabídka

55000 - 65000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Láká Vás cestování a chcete anglický jazyk využívat na denní bázi? Máte zaměření na retail a chcete se dále rozvíjet? Pokud se chcete v oblasti IT dostat mezi špičku, tato příležitost je ten nejlepší start. Rozšiřujeme tým ve společnosti, která ve světě IT drží jednu z předních příček.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Analýza požadavků a potřeb zákazníka
  • Implementace, integrace a konfigurace aplikací
  • Účast na pre-sales aktivitách
  • Testování produktů, případně souvisejících částí řešení
  • spolupráce při rozvoji produktu
  • péče o stávající klienty

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání (technické nebo obchodní zaměření)
  • pokročilou úroveň AJ
  • znalost v oblasti CRM
  • zkušenost z oblasti implementace výhodou
  • analytické myšlení
  • místo výkonu práce: Praha 4
  • nástup: IHNED (případně dle dohody)

Co nabízíme?

  • práce v dynamické prestižní společnsoti
  • Spolupráce s prestižními klienty v oblasti retail
  • Nejnovější technologie v oboru
  • Stravenky, občerstvení na pracovišti
  • Home office
  • Možnost využití firemních vozů