X++ DEVELOPER (85–110 000 Kč)

Neaktivní nabídka

85000 - 110000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte jedinečnou znalost jazyka X++, případně C#? Chtěl byste se podílet na zajímavých projektech v rámci světové značky Microsoft? Pokud ano, pojďte společně rozšířit tým vývojářů, který se skládá jen z těch nejlepších v oboru. Pohodlná židle v krásných kancelářích čeká jen a pouze na Vás!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Vývoj SW za použití jazyka X++
  • Spolupráce s konzultantem a na konkrétním návrhu řešení
  • Cusotmizace již existujícího produktu
  • Testování vlastního vývoje

Co požadujeme?

  • Znalost produktů MS Dynamics AX – minimálně 1-2 roky
  • Dobrou znalost jazyka X++, případně C#
  • Dobrou znalost dotazů SQL
  • Výhodou je znalost Visual Studia
  • Znalost programování do POS
  • Znalost anglického jazyka na úrovni porozumění dokumentace

Co nabízíme?

  • Nadstandardní finanční ohodnocení
  • Kariérní posun do vyšších pozic
  • Spolupráce s prestižními klienty v oblasti retail
  • Nejnovější technologie v oboru
  • Stravenky, občerstvení na pracovišti
  • Home office
  • Možnost využití firemních vozů

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.