SPECIALISTA NÁKUPU S AJ – NEPŘÍMÝ MATERIÁL

Neaktivní nabídka

32000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha-východ

Máte alespoň krátkodobou praxi v nákupu a chcete zužitkovat svoje zkušenosti? Domluvíte se bez problémů anglicky? Máte blízko k technice? Pak je tato pozice určena právě Vám! Významná výrobní společnost hledá kolegu/kolegyni do týmu na pozici: SPECIALISTA NÁKUPU S AJ – NEPŘÍMÝ MATERIÁL

Pracovní náplň

  • tvorba objednávek, nákup nepřímého materiálu
  • pravidelná komunikace s dodavateli
  • sledování trhu, vyhledávání a výběr nových dodavatelů
  • spolupráce s dalšími odděleními napříč společností
  • řešení případných reklamací

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání
  • anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • praxi v nákupu alespoň 2 roky (preferovány výrobní firmy)
  • uživatelskou znalost MS Office
  • organizační a komunikační schopnosti

Co nabízíme?

  • adekvátní mzdové ohodnocení
  • týden dovolené navíc
  • flexibilní pracovní dobu
  • zvýhodněné stravování
  • bonusy a odměny
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na vzdělávání
  • firemní akce a další
  • místo výkonu práce: Praha-východ
  • nástup IHNED / dohodou