PURCHASING COORDINATOR (33-40.000 Kč)

Neaktivní nabídka

33000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Liberecký kraj

Máte již předchozí praxi jako nákupčí, koordinátor či supply chain specialist a výborné organizační schopnosti? Dokážete si určit priority a také pomáhat ostatním členům týmu? Domluvíte se anglicky se zahraničními dodavateli? Pak hledáme právě Vás! Úspěšná společnost působící v automotive průmyslu hledá kolegu na pozici: PURCHASING COORDINATOR (33-40.000 Kč)

Pracovní náplň

  • spolupráce a koordinace nákupního týmu v oblasti dodávek materiálu
  • pravidelná komunikace s tuzemskými a zahraničními dodavateli
  • monitoring trhu, vyhledávání a výběr nových dodavatelů
  • tvorba objednávek, hlídání termínů dodávek, řešení reklamací
  • analýzy, reporty a zajištění potřebných informací pro vedení společnosti

Co požadujeme?

  • středoškolské vzdělání
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • předchozí praxi ve výrobní společnosti min. 3 roky
  • uživatelskou úroveň MS Excel
  • skvělé organizační schopnosti

Co nabízíme?

  • finanční ohodnocení odpovídající předchozí praxi
  • smlouvu na dobu neurčitou, jistotu a zázemí
  • příspěvky na dopravu
  • zvýhodněné stravování
  • zodpovědnou a pestrou náplň práce
  • možný termín nástupu: dohodou
  • místo výkonu práce: okres Semily