VEDOUCÍ ÚČETNÍHO ODDĚLENÍ

mzdové ohodnocení

Beroun

Máte praxi ve financích ve výrobní společnosti? Chcete dobře vést a motivovat svůj tým? Anglicky se domluvíte bez problémů? Pak je tato pozice právě pro Vás! Úspěšná výrobní společnost hledá kolegu/-yni na pozici: VEDOUCÍ ÚČETNÍHO ODDĚLENÍ

Pracovní náplň

  • motivace, koordinace a vedení týmu účetních
  • zpracování měsíčních a ročních závěrek
  • odpovědnost za oblast daní
  • spolupráce s dalšími odděleními a zahraničními pobočkami
  • kontrola údajů ve smlouvách, výkazech a dalších účetních dokumentech

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání
  • praxi ve financích ve výrobní společnosti
  • zkušenost s vedením lidí
  • komunikativní úroveň anglického jazyka
  • zkušenost s prací v SAP velkou výhodou

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • pružnou pracovní dobu
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • stravenky
  • příspěvek na sportovní aktivity
  • využití angličtiny v praxi
  • nástup možný: IHNED
  • místo výkonu práce: Středočeský kraj (okr. Beroun)