OBRÁBĚČ KOVŮ - FRÉZAŘ

Neaktivní nabídka

25000 - 28000 Kč

mzdové ohodnocení

Opava

Jste vyučen v oboru strojírenství a máte praxi v oblasti frézování na CNC strojích? Orientujete se v technické dokumentaci? Nevadí vám práce na dvě směny? Zavedená česká společnost hledá kolegy na pozici FRÉZAŘ (25 - 28.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Obsluha frézy
  • Příprava stroje a komponentu pro výrobu
  • Frézování plochých a skříňových součástí

Co požadujeme?

  • Vyučení technického směru
  • Znalost frézování na CNC strojích
  • Orientaci v technické dokumentaci
  • Manuální zručnost

Co nabízíme?

  • Finanční ohodnocení dle domluvy a zkušeností uchazečů
  • Práci na HPP v Opavě
  • Zázemí české prosperující rodinné společnosti
  • 25 dní dovolené
  • Placené přesčasové hodiny - 25% přes týden, 50% sobota, neděle a svátky 100%
  • Vánoční odměny

    Místo výkonu práce: Opava

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!