OBRÁBĚČ KOVŮ

Neaktivní nabídka

od 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Opava

Hledáte si novou práci jako obráběč kovů nebo operátor CNC v Opavě? Umíte číst z technické dokumentace? Česká prosperující rodinná společnost hledá do svého týmu kolegu na pozici OBRÁBĚČ KOVŮ (OD 30.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Kovoobrábění na konvenčních strojích
  • Určování podmínek obrábění
  • Kontrola kvality výrobků
  • Práce s technickými výkresy
  • Korekce programu

Co požadujeme?

  • SŠ vyučen
  • Praxe jako obráběč kovů nebo operátor CNC
  • Technické myšlení, přesnost, soustředěnost
  • Prostorová představivost, rychlost reakce
  • Ochotu pracovat v dvousměnném provozu

Co nabízíme?

  • Práci na HPP
  • 25 dní dovolené
  • Vánoční odměny
  • Měsíční odměňování a prémie dle výkonu a hodnocení nadřízených
  • Finanční odměny při životních výročích

    Místo výkonu práce: Opava

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!