VÝROBNÍ INŽENÝR

Neaktivní nabídka

40000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Litoměřice

Vystudoval jste SŠ nebo VŠ se zaměřením na elektrotechniku nebo strojírenství? Máte praxi s diagnostikou a testováním výrobních linek? Láká Vás mezinárodní společnost, která si váží svých zaměstnanců a nabízí řadu zajímavých benefitů? Přihlaste se na pozici: VÝROBNÍ INŽENÝR (40-60.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Interní kontroly výrobních zařízení
  • Vytváření testovacích scénářů
  • Vyhodnocování měřených výsledků
  • Diagnostika závad
  • Práce s technickou dokumentací

Co požadujeme?

  • VŠ/SŠ v oboru strojírenství nebo elektro
  • AJ na mírně pokročilé úrovni
  • Min. 2 roky praxi na obdobné pozici
  • Všeobecný technický přehled
  • ŘP sk. B

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Pružnou pracovní dobu
  • Zajímavé platové ohodnocení + bonusy
  • Příspěvky na PP/ŽP
  • Možnost jazykových kurzů
  • Příspěvky na stravování, sport, kulturu atd.

  • Místo výkonu práce: Ústecký kraj (Litoměřicko)