MANAŽER KVALITY S AJ

Neaktivní nabídka

75000 - 80000 Kč

mzdové ohodnocení

Pardubice

Máte zkušenosti se zákaznickou kvalitou a vedením týmu? Působili jste někdy v automotive průmyslu a toto prostředí Vás láká i nadále? Mluvíte anglicky a chcete pracovat v multikulturním prostředí stabilní firmy? Napište a pošlete Váš životopis! Mezinárodní výrobní společnost rozšiřuje svůj tým o MANAŽERA KVALITY S AJ

Pracovní náplň

  • Vedení týmu na zákaznické kvalitě
  • Komunikace se zákazníky
  • Spolupráce při spouštění nových projektů
  • Zákaznické audity
  • Pravidelný reporting

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
  • Praxi na vedoucí pozici v zákaznické kvalitě
  • Velmi dobrou znalost angličtiny slovem i písmem
  • Orientaci v nástrojích kvality (FMEA, PPAP, VDA…)
  • Analytické myšlení, silnou osobnost, samostatnost

Co nabízíme?

  • Týden dovolené navíc
  • Auto i k soukromým účelům
  • Bonusy ve formě Kafeterie
  • Příspěvky na penzijní a životní pojištění
  • Práci ve stabilní společnosti

  • Místo výkonu práce: okres Pardubice

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz.