OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - TISKOVÁ ŘEŠENÍ

mzdové ohodnocení

Brno - město

Chcete pracovat pro úspěšnou nadnárodní společnost, která prodává špičkové produkty na trhu? Máte praxi s tiskovými řešeními? Cestování je pro Vás nezbytnou součástí práce? Rádi se vzděláváte a prohlubujete své znalosti? Jste držitelem řidičského průkazu? Pak neváhejte zaslat svůj životopis! Nadnárodní společnost hledá nového kolegu/kolegyni na pracovní pozici: OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - TISKOVÁ ŘEŠENÍ

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • aktivní vyhledávání a oslovování nových zákazníků
  • péče o přidělený region
  • monitoring trhu a konkurenceschopnosti
  • uzavírání kontraktů
  • cestování v rámci svěřeného regionu

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxi na obdobné pozici
  • zkušenost s tiskovými řešeními - nutností
  • ochotu cestovat
  • pečlivého člověka s výbornými vyjednávacími a prezentačními schopnostmi

Co nabízíme?

  • zázemí úspěšné nadnárodní společnosti na trhu
  • zajímavou práci v terénu
  • 23 dní dovolené
  • 2 dny zdravotního volna
  • služební automobil - Škoda Octavia
  • notebook
  • mobil
  • možnost ovlivnit si výši svého výdělku v rámci odměn
  • svěřený region: Jihomoravský kraj
  • místo výkonu: Brno