OPERATIVNÍ NÁKUPČÍ - BŘECLAVSKO

mzdové ohodnocení

Břeclav

Pohybujete se v oblasti nákupu a domluvíte se anglicky? Chcete pracovat v prestižní dynamické nadnárodní společnosti? Zašlete nám váš životopis!!! Významná strojírenská společnost na Břeclavsku, příjme do oddělení nákupu pohodového kolegu/kolegyni na pozici: OPERATIVNÍ NÁKUPČÍ - BŘECLAVSKO (okolo 30 000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • nákup přímého i nepřímého materiálu pro výrobu
  • analýza a plánování položek MRP
  • vyjednávání a komunikace s dodavateli
  • úzká spolupráce s plánováním výroby, skladem, kvalitou a dalšími odděleními
  • zodpovědnost za skladové hospodářství
  • podílení se na ročních inventurách skladu, analýza výsledků

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání
  • pokročilou znalost anglického jazyka
  • praxi v oblasti nákupu (technické zaměření výhodou)
  • orientaci v logistických činnostech a celní deklaraci
  • znalost základních principů MRP systémů
  • dobré komunikační a vyjednávací schopnosti, týmový hráč

Co nabízíme?

  • zázemí mezinárodní společnosti s významným postavením na trhu
  • týden dovolené navíc
  • jazykové kurzy
  • příspěvek na dojíždění
  • firemní akce
  • závodní stravování
  • místo výkonu práce: Břeclavsko