TECHNIK KVALITY - SMĚNNÝ PROVOZ

mzdové ohodnocení

Hodonín

Jste člověk s dokončeným SOU/SŠ vzděláním, kterého zajímá oblasti kvality? Hledáte profesní růst a zázemí silné společnosti na Hodonínsku? Pokud Vás zajímají podrobnosti, čtěte dál! Úspěšná výrobní společnost, jeden z největších zaměstnavatelů na Hodonínsku přijme schopné kandidáty na pozici: TECHNIK KVALITY - směnný provoz

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Práce s měřícími přístroji v moderní laboratoři
  • Zpracování potřebných protokolů
  • Komunikace s pracovníky ve výrobě
  • Vedení předepsané dokumentace
  • Manipulace s kontrolovaným materiálem

Co požadujeme?

  • Dokončené min. SOU vzdělání
  • Krátká praxe v laboratoři výhodou
  • Schopnost práce s 3D měřícími přístroji vítána
  • Základní orientaci ve výkresové dokumentaci
  • Ochotu pracovat ve směnném provozu (denní/noční)
  • Spolehlivost je pro nás prioritou

Co nabízíme?

  • Zajímavou práci v pěkném a čistém prostředí
  • V případě zájmu profesní růst
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Možnost sick days
  • Závodní stravování
  • Možnost využití svozů do zaměstnání
  • Nástup ihned nebo dohodou

  • Lokalita: Hodonínsko